a

Demir, Anamur’da incelemelerde bulundu

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Anamur İlçe Müdürlüğüne bağlı spor tesislerinde yapılan bakım onarım çalışmalarını yerinde inceledi.

Haber Merkezi

Mersin’de Tesisleşme çalışmalarına büyük önem veren İl Müdürü Ökkeş Demir, Yatırım ve İşletmeler Şube Müdürü Abdullah Çakmak ile birlikte Anamur İlçe Müdürlüğüne bağlı Şehir Stadı ve Spor Salonu’nda yapılan bakım onarım çalışmalarını yerinde inceleyerek İlçe Müdürü Doğan Kuz’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

3 LİG SÖZÜ ALDI

Demir, Anamur Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü bünyesindeki Şehir Stadı, Spor Salonu’nda yapılan tamirat ve tadilat çalışmalarını yerinde inceleyerek, İlçe Müdürü Doğan Kuz’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Demir ayrıca Anamur ilçesine yapılması planlanan Gençlik Merkezi ile Şehir stadının iyileştirme çalışmalarının müjdesini verdi. Demir, Anamur Şehir stadındaki incelemeleri sırasında Süper Amatör Ligde mücadele eden Anamur Belediyespor Kulübü yöneticileri ile görüşen Demir, Yöneticilerden Süper Amatör Lig’den 3. Lige yükselme sözü aldı. Anamur ilçesine incelemeler için gelen Demir, Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmanın bir yolunun da spora yönlendirmek olduğunu, daha sağlıklı bir yaşam için vatandaşlarımızın spora ihtiyaçları olduğunu dolayısıyla ilçemizdeki spor alanlarının daha çok arttırılması gerektiğini ve bu alanda yapılacak çalışmaların vatandaşlarımızın fayda sağlamaları için önemli olduğunu belirtti.

  YORUMLAR

  s

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Büyükşehir’in spora desteği devam ediyor

  HIZLI YORUM YAP