a

Demir, çalışmaları yerinde inceledi

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Mersin'de yapılacak olan "2020 Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası" hazırlıklarını yerinde inceledi. Hazırlıklarına son sürat devam ettiklerini belirten Ökkeş Demir, “Ev sahipliğini yapacağımız bu büyük organizasyona Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Cimnastik Federasyonumuz ile birlikte tesisimizi yetiştirmek için tüm imkanlarımızı seferber ettik” dedi.

Haber Merkezi

09-20 Aralık tarihleri arasında Mersin’in ev sahipliğinde Olimpik Cimnastik Salonu’nda gerçekleştirilecek olan ” 2020 Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası” hazırlıkları inceleyen Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, yatırım inşaat şube müdürü Abdullah Çakmak ile birlikte yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

“İMKANLARIMIZI SEFERBER ETTİK”

Mersin’in ev sahipliğinde yapılacak olan “2020 Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası” hazırlıklarına son sürat devam ettiklerini belirten Ökkeş Demir, “Ev sahipliğini yapacağımız bu büyük organizasyona Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Türkiye Cimnastik Federasyonumuz ile birlikte tesisimizi yetiştirmek için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Hazırlıklarımızı koordineli bir şekilde sürdürüyoruz. Bu tür büyük uluslararası organizasyonlar, şehrimizin ekonomisine, kültürüne, turizmine, eğitimine, her şeyine etki edebilecek organizasyonlar. El birliğiyle şehrimizi iri ve diri tutacağız ve bu şampiyonaya hep beraber sahip çıkacağız. Bu organizasyonun ülkemize verilmesinde başta Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu olmak üzere, Türkiye Cimnastik Federasyonu Başkanı Suat Çelen ve ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

  YORUMLAR

  s

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  OKLAR ATA’YA SAYGI İÇİN ATILDI

  HIZLI YORUM YAP