a

Demir: “Çalışmalarımız meyvelerini veriyor”

Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) Tenis sporcularının Tenis Kompleksindeki antrenmanlarını ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili tesis amirleri ve antrenörlerden bilgi alan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, projenin hayata geçtiği günden bugüne yürütülen programlı, planlı ve özenli çalışmaların meyvelerini Olimpiyatlarda aldıklarını söyledi.

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, TOHM Tenis sporcularıyla bir araya geldi. Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi (TOHM) Tenis sporcularının Tenis Kompleksindeki antrenmanlarını ziyaret eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, çalışmalarla ilgili tesis amirleri ve antrenörlerden bilgi aldı. Olimpiyatlar başta olmak üzere uluslararası müsabakalarda Tenis, Atıcılık ve Atletizm branşlarında yarışacak olan sporcuların yetiştirildiği Mersin Olimpik Hazırlık Merkezinde eğitim alan Tenis sporcularını ziyaret eden Demir, sporcu ve antrenörlerle bir araya geldi.

“HER TÜRLÜ İMKANI SUNUYORUZ”

Sporcu ve antrenörlerle bir araya gelerek TOHM projesinin önemine vurgu yapan İl Müdürü Demir; Projenin hayata geçtiği günden bugüne yürütülen programlı, planlı ve özenli çalışmaların meyvelerini Olimpiyatlarda aldıklarını dile getirerek şunları söyledi, “Gençlik ve Spor Bakanlığımızın TOHM projesi kapsamında siz değerli sporcularımız için her türlü imkanı sunuyor. Bizlerde sizler için sunulan bu imkanları sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için kullanıyoruz. Alanında uzman antrenör, psikolog, diyetisyen, fizyoterapist, masör ve diğer ihtiyaçlarınızı sağlayan personellerimiz ile birlikte sizlerin yanındayız. Buralarda aldığınız eğitimler sonucu özellikle uluslararası organizasyonlarda ülkemizi en iyi şekilde temsil ederek, bayrağımızı dalgalandırmanız. Sizlere hazırlıklarınızda kolaylık katılacağınız yarışmalarda başarılar diliyoruz. Bizlere ihtiyacınız olduğu an kapımız sizlere her zaman açık” dedi. Başarılı milli sporcular ise İl Müdürü Ökkeş Demir’in ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek Demir’e teşekkür ettiler.

  YORUMLAR

  s

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Cumhuriyet Kupası sona erdi

  HIZLI YORUM YAP