a

Demir’den Milli Takım kampına ziyaret

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, Tokyo Olimpiyat Oyunları hazırlıklarını Mersin Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi’nde sürdüren Atletizm Milli Takım kampını ziyaret etti. Ziyarette konuşan Demir, Tokyo Olimpiyat Oyunları'na kota almak için hazırlıklarını sürdüren sporcularımıza başarı dileklerinde bulundu.

Haber Merkezi

Mersin Gençlik ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, 2021’e ertelenen Tokyo Olimpiyat Oyunları’na kota almak için hazırlıklarını Mersin Nevin Yanıt Atletizm Kompleksi’nde günde çift idmanla sürdüren Atletizm milli takım kampını ziyaret ederek milli sporcularla sohbet etti.

“MERSİN’İN HAVASI ÇOK İYİ”

Milli takım sporcularının yanı sıra kurum antrenörleri eşliğinde antrenmanlarını sürdüren küçük sporcularla da tek tek ilgilenen Demir, 01-31 Ocak tarihleri arasında Mersin Nevin Yanıt Atletizm Kompleksimizde gerçekleştirilen Atletizm Milli Takım kampında bulunan sporcuları ziyaret ederek, Tokyo Olimpiyat Oyunları’na kota almak için hazırlıklarını sürdüren sporcularımıza başarı dileklerinde bulundu. Mersin’in havasının ve tesislerin çok iyi olduğunu, kampın verimli geçtiğini belirten Milli atlet Emin Öncel, “1 Ocakta başlayan hazırlık kampımız gerek iklim koşullarının gerekse kamp yaptığımız tesisin her anlamda iyi olması ile oldukça verimli geçiyor. Sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde 2 idman yapıyoruz. Hedefimiz öncelikli olarak 2021 yılı içinde yapılacak Tokyo Olimpiyat Oyunları’na kota almak. Bunun için varımızı yoğumuzu ortaya koyarak, olimpiyatlarda ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.

VALİ SU’DAN GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NE ZİYARET

Öte yandan Mersin Valisi Sn. Ali İhsan Su, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Mersin Gençlik ve Spor il Müdürü Ökkeş Demir ve ekibi tarafından karşılanan Mersin Valisi Sn. Ali İhsan Su, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü hizmet binasını ve tesisleri gezerek, yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Gençlik ve Spor il Müdürü Ökkeş Demir, Hizmet ve Şube Müdürleri ile bir süre sohbet eden Mersin Valisi Sn. Ali İhsan Su, gençlik ve spor il müdürlüğü teşkilat yapısı, görev alanları, faaliyetleri, projeler ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında il Müdürü Ökkeş Demir’den bilgi aldı. Mersin Gençlik ve Spor il Müdürü Ökkeş Demir, kurum ziyaretleri kapsamında İl Müdürlüğünü ziyaret eden Mersin Valisi Ali İhsan Su’ya bu nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

 

  YORUMLAR

  s

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Yüzme bilmeyen kalmasın!

  HIZLI YORUM YAP