a

Menajer oyunlarına dikkat!

TFF 3. Lig’de mücadele eden temsilcimiz Yeni Mersin İdman Yurdu A.Ş. yönetimi bazı menajerlerin kulübün adını kullanarak bazı futbolcularla transfer görüşmesi yaparak, transfer sözü verdiğine dikkat çekerek, futbolcuların bu menajerlere itibar etmemesi gerektiğini ifade etti.

TFF 3. Lig’de mücadele eden temsilcimiz Yeni Mersin İdman Yurdu A.Ş. yönetimi bazı menajerlerin kulübün adını kullanarak bazı futbolcularla transfer görüşmesi yaparak, transfer sözü verdiğini ifade etti. Konuyla ilgili bir açıklama yapan kulüp yönetimi bu menajerlere itibar edilmemesi gerektiği belirtildi.

“HİÇBİR MENAJERİ TRANSFER İÇİN GÖREVLENDİRMEDİK”

Konuyla ilgili kulüpten yapılan açıklama şöyle: “Kulübümüzün 2022-2023 futbol sezonu öncesi transfer çalışmaları titizlikle yürütülmektedir. Bu bağlamda Transfer Komitemiz, Teknik Direktörümüz Sayın Ersin Aka ve Sportif Direktörümüz Sayın Vedat Çoban tarafından yürütülen transfer çalışmaları ve görüşmeleri, Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda sağlıklı bir şekilde yapılmaktadır. Mesleğini ilkeli ve onurlu bir şekilde icra eden futbol menajerlerine saygımız sonsuzdur. Ancak, son günlerde bazı menajerlerin, Kulübümüzün adını kullanarak bazı futbolcularla transfer görüşmesi yaptığına, transfer sözü verdiğine üzülerek tanık oluyoruz.  Yukarıda açıkladığımız gibi Kulübümüz adına transfer görüşmeleri için görevlendirilmiş menajer bulunmamaktadır. Bu tür etik dışı çalışan menajerlere itibar edilmemesini futbol kamuoyunun bilgisine saygıyla arz ederiz.”

  YORUMLAR

  s

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Silifke top başı yapıyor

  HIZLI YORUM YAP