a

Gorgeous Burger’den muhteşem açılış

Özel sosları ve kendine has el yapımı hamburger ekmeği ile benzersiz bir lezzet sunan yeni nesil hamburgerci Gorgeous Burger, muhteşem bir açılışla kapılarını burger severlere açtı. Açılışa ekonomi ve siyaset dünyasından birçok isim katıldı.

2. çevreyolu üzerinde Yasemin Gurme’nin yanında açılan, Halil Yıldızer, Dursun Sel ve Ferdi Tosunlar’ın işletmeciliğini yaptığı Gorgeous Burger’in açılışı ekonomi ve siyaset dünyasının yanı sıra birçok ismi bir araya getirdi. Açılış öncesi gazetemize kısa bir açıklama yapan genç işletmeci Halil Yıldızer, “Mersin’e gurme konusunda yeni bir soluk kazandırıyoruz. Özel olarak yaptığımız soslar, kendi el yapımı hamburger ekmeğimiz ve hamburgerimizle Mersinlilerin hizmetine girmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Mersin’de çok farklı bir konsept deneyerek hem çocuklarımız için oyun alanları hem de salonumuz içerisinde bulunan gurme market sayesinde yetişkinlerin güzel vakit geçireceği bir konsept hazırladık. Üç genç girişimci olarak açılışını yapacağımız Gorgeous Burger olarak hem Mersin ekonomisine destek hem de Mersinlilere yeni bir lezzet tatmanın heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Açılışımıza katılarak bizleri onurlandıran başta Toroslar Belediye Başkanımız sayın Atsız Afşın Yılmaz beyefendiye, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız sayın Ayhan Kızıltan beyefendi ye ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hamit İzol, Akdeniz Belediyesi Başkan Yardımcısı Onur Gümüştok’un çelenk gönderdiği açılışa Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ve Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Başkanı Ayhan Kızıltan katıldı. Gorgeous Burger’in açılış kurdelesini Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz ve MTSO Başkanı Kızıltan keserek işletme hizmete açıldı. Açılışın ardından işletmeyi gezen Başkan Yılmaz, işletmeyi çok beğendiğini belirterek, “Esnafımızla birlikte güçlüyüz. Mersin’e kazandırılan bu yeni işletmemizin hayırlı olmasını ve bol kazançlar elde etmesini diliyorum. Gerçekten nezih ve güzel bir işletme açmışlar. Genç işletmecilerimizden Halil kardeşime böylesi güzel ve nezih bir işletmeyi Mersin ekonomisine kazandırdığı için kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

  YORUMLAR

  s

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Tarsus’ta Bisiklet Turu düzenlendi

  HIZLI YORUM YAP