a

İdman Yurdu’nu unuttu Fenerbahçe’ye koştu

Mersin İdman Yurdu ve Tarsus İdman Yurdu başta olmak üzere Mersin’in Avrupa ölçeğinde en büyük spor markası olan Çukurova Basketbol dahil hiçbir maç ve etkinliğine katılmayan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Adana'daki Fenerbahçeliler buluşmasına katıldı. Başkan Seçer’e sosyal medyadan tepki gösteren Mersinli sporseverler, “Tarsus İdman Yurdu'nun elektrikleri kesilme tehlikesi ile karşı karşıya iken, Mersin İdman Yurdu, Saltık ailesinin sırtından şampiyonluk mücadelesi verirken bu takımların gördüğü değer bu kadar mı?” diye sordu.

Fenerbahçeliler’in Adana’da ki buluşmasına katılan Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mersin İdman Yurdu camiasını kızdırdı. Fenerbahçeliler, Adana’da gerçekleştirilen dernekler toplantısında buluştu. Fenerbahçe Başkanı Ali Y. Koç ile Yöneticiler, Adana Fenerbahçeliler Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve aralarında Mersin’in de olduğu 20 yurt içi derneğin yönetici ve temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıya katıldı. Koç ayrıca akşam resepsiyonunda Mersin ve Adana protokolü ile de bir araya geldi. Geceye Mersin Büyükşehir Belediye Vahap Seçer de de katıldı. Seçer, “İyi olan kazansın… Ama Fenerbahçe bitmeyen bir aşktır” dedi.

İşte taraftarlardan gelen o tepkiler; “Büyükşehir Belediye Başkanı olduğun şehrinde iki asırlık kulüp var olma mücadelesi sergilerken Vahap Seçer Bey, Adana’daki Fenerbahçeliler buluşmasına katılmış…

Tarsus İdman Yurdu’nun elektrikleri kesilme tehlikesi ile karşı karşıya iken, Mersin İdman Yurdu, Saltık ailesinin sırtından şampiyonluk mücadelesi verirken bu takımların gördüğü değer bu kadar mı?

Tarsus İdman Yurdu’nun maçına gitmeyen, Mersin İdman Yurdu’nun maçına ise 1 kez gelen Vahap Bey, köklü iki camia sizden daha fazla maddi ve manevi destek bekliyor…”

  YORUMLAR

  s

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Kırmızı Şeytanlar’a teşekkür!

  HIZLI YORUM YAP