a

İdmanyurdu’ndan Başkan Gültak’a teşekkür

Yeni Mersin İdmanyurdu yönetimi, önceki gün İzmir’de oynanan zorlu Karşıyaka maçına otobüs desteği sağlayan Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak ve diğer belediye başkanlarına teşekkür etti.

Şampiyonluk parolasıyla yola çıkan ve lider konumda olan temsilcimiz kırmızı lacivertli ekip önceki gün İzmir’de oynanan zorlu Karşıyaka maçından 1 puanla dönerek liderliğini sürdürmeyi devam ettirdi. İzmir deplasmanına gitmek isteyen kırmızı şeytanlar taraftar grubu ise Akdeniz Belediyesinden otobüs talep etmiş, Başkan Gültak ise taraftarların talebini geri çevirmeyerek maça gitmek isteyen taraftarlara otobüs tahsis etmişti. Akdeniz Belediyesinin ardından Büyükşehir, Mezitli, Toroslar ve Yenişehir belediyelerinin de otobüs desteği vermesiyle yaklaşık bin taraftar İzmir deplasmanına giderek 90 dakika boyunca susmamış ve takımı yalnız bırakmamıştı.

İzmir deplasmanından 1 puanla dönerek liderliğini sürdüren temsilcimiz Yeni Mersin İdmanyurdu yönetimi ise kente döner dönmez yazılı bir açıklama yaparak, taraftara otobüs tahsis eden belediye başkanlarına teşekkür etti.

Karşıyaka yönetimi ve taraftarını da unutmayan yönetimin açıklaması şu şekilde:

“Karşıyaka deplasmanında bizi kendi sahamızda oynuyor gibi hissettiren, 90 dakika boyunca susmadan takımını ateşleyen Kırmızı Şeytanlar Taraftar Grubumuza ve Büyük İdman Yurdu taraftarımıza teşekkür ederiz.

Taraftarlarımız için otobüs tahsis eden; Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Vahap Seçer’e, Toroslar Belediye Başkanı Sayın Atsız Afşın Yılmaz’a, Yenişehir Belediye Başkanı Sayın Abdullah Özyiğit’e, Akdeniz Belediye Başkanı Sayın Mustafa Gültak’a ve Mezitli Belediye Başkanı Sayın Neşet Tarhan’a teşekkür ederiz.

Misafirperverliğinden dolayı Karşıyaka Spor Kulübü Yönetimine ve Taraftarına teşekkür ederiz.”

  YORUMLAR

  s

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  İzmir’den 1 puanla dönüyoruz: 0-0

  HIZLI YORUM YAP