a

Silifke, sıkı hazırlanıyor

TFF 3. Lig temsilcisi Silifke Belediyespor, 2. Etap kampında Ankara Kızılcahamam da günde çift idman ve kuvvet çalışmaları yaparak lige hazırlanıyor. Kızılcahamam kampında lige sıkı bir şekilde hazırlandıklarını ve takımın performansından mutlu olduğunu belirten Silifke Belediyespor Teknik Direktör Muzaffer Tozlu, “ilk hazırlık maçımızı 2. lig takımı Arnavutköy Belediyespor takımı ile oynadık 1-0 kazandık. Eksiklerimizi görmemiz ve bu eksikleri kapatabilmemiz için bu maç iyi bir fırsat oldu” dedi.

Necdet TAŞ

TFF 3. Lig temsilcisi Silifke Belediyespor, 2. Etap kampında Ankara Kızılcahamam da günde çift idman ve kuvvet çalışmaları yaparak lige hazırlanıyor. Silifke Belediyespor kampın ilk hazırlık maçında 2. Lig temsilcisi Arnavutköy Belediyespor ile karşılaşırken mücadeleyi 1-0 Silifke Belediyespor kazandı. Silifke Belediyespor’un golünü 2. yarıda Bilal Soylu attı. Silifke Belediyespor karşılaşmaya Rasim, Suat, Dede, Cenk, Onur, Erhan, Aygün, Anıl, Ahmet, Ali, Halil onbiri ile çıkarken, ikinci yarıya Berke, Selahattin, Yasin, Batuhan, İbrahim, Orkun, Emincan, Yiğit, Umut, Süleyman, Bilal on biri ile çıktı.

“DAHA YOLUN BAŞINDAYIZ”

Kızılcahamam kampında lige sıkı bir şekilde hazırlandıklarını ve takımın performansından mutlu olduğunu belirten Silifke Belediyespor Teknik Direktör Muzaffer Tozlu, “Kampımızın ilk 3 günü yoğun bir tempoda geçti. İklim şartları ve çalışma ortamımız gayet iyi. 3. günün sonunda ilk hazırlık maçımızı 2. lig takımı Arnavutköy Belediyespor takımı ile oynadık 1-0 kazandığımız bu maçta oyuncularımızın temposunu görmemiz ve istediklerimizi yapabiliyor muyuz? anlamında olumlu geçti. İki takım halinde oynadık. Oyuncularımızın mücadele gücü, hırs ve istekli olmaları bizi mutlu etti. Eksiklerimizi görmemiz ve bu eksikleri kapatabilmemiz için bu maç iyi bir fırsat oldu. Daha yolun başındayız, aralarda hazırlık maçları oynayarak yüksek tempoda çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

 

  YORUMLAR

  s

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  Erdemli, Hatay’a hazırlanıyor

  HIZLI YORUM YAP