a

Silifke top başı yapıyor

Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele eden Silifke Belediyespor, 2022-2023 futbol sezonunun ilk antrenmanını Silifke Belediyesi Ünal Ünüvar Spor Tesislerinde yapacak ve yeni sezon hazırlıklarına başlayacak. Yeni sezon hazırlıklarına ilk etapta kendi tesislerimizde başlayacağımızı belirten Silifke Belediyespor Kulüp Başkanı Gürhan Dölek, “Yönetimiyle, teknik heyetiyle, futbolcularıyla, taraftarlarıyla ve Silifke şehri olarak birlik beraberlik içerisinde başarılı olmak istiyoruz. 10 Ağustos’ta taraftarlarımızı tesislerimize bekliyoruz. Sakatlıksız, cezasız, sonu şampiyonlukla tamamlanan bir sezon olur inşallah” dedi.

Bölgesel Amatör Liginde (BAL) mücadele eden Silifke Belediyespor, 2022-2023 futbol sezonunun ilk antrenmanını 10 Ağustos 2022 Çarşamba günü saat 18.00′ da Silifke Belediyesi Ünal Ünüvar Spor Tesislerinde yapacak ve yeni sezon hazırlıklarına başlayacak.

TAKIM FAİK DEMİR’E EMANET

Silifke Belediyespor Teknik Direktörlük görevi için Süper lig, 1.lig, 2.lig, 3.lig geçmişi olan tecrübeli Teknik Direktör Faik Demir ile anlaştı. Yardımcılıklarını Mehmet Şıralı, Yusuf Aslan ve Kaleci Antrenörü Sadık Öztürk yapacak. Silifke Belediyespor İç transferde, Mertcan Yılmaz (Kaleci), Suat Beliktaş (Defans), Emin Arı (Defans), Adnan Tizer (Defans), Emre Karataş (Defans), Özcan Özdemir (Orta Saha) Yasin Bayram (Orta Saha), Hakan Berfun Sayar (Orta Saha), Hacı Ali Geser (Orta Saha), Süleyman Öztürk (Orta Saha), İbrahim Türe (Forvet) dış transferde ise, Burak Onur (Kaleci), İbrahim Anıl Tekeli (Defans), Samet Sarıkaya (Defans), Uğur Veli Kara (Orta Saha), Emircan Tuna (Orta Saha), Selahattin Öztürk (Orta Saha), Aygün Duman (Orta Saha), Hasan Aktürk (Orta Saha), Enver Uçar (Orta Saha), Ramazan Zengin (Forvet), Muzaffer Özcanlı (Forvet), Muhammet Emir Araboğa (Forvet) ile anlaştı. Silifke Belediyespor 5-15 Eylül tarihleri arasında da 2. Etap hazırlıklarına Afyon İlinde kamp yaparak devam edecek.

DÖLEK: “KADROMUZU GÜÇLENDİRDİK”

Yeni sezon hazırlıklarına ilk etapta kendi tesislerimizde başlayacağımızı belirten Silifke Belediyespor Kulüp Başkanı Gürhan Dölek, “Yeni sezon öncesi yeni bir teknik heyetle anlaşarak iç transferde takım bütünlüğünü korumaya çalıştık. Dış transferde kadromuza güç katacak takviyeler yaptık. İnşallah bu sezon daha da iyi olacağız. Yönetimiyle, teknik heyetiyle, futbolcularıyla, taraftarlarıyla ve Silifke şehri olarak birlik beraberlik içerisinde başarılı olmak istiyoruz. 10 Ağustos’ta taraftarlarımızı tesislerimize bekliyoruz. Sakatlıksız, cezasız, sonu şampiyonlukla tamamlanan bir sezon olur inşallah. Tesislerde yapılacak antrenmanlarla lige hazırlanacak takımımız 5-15 Eylül tarihleri arasında da 2. Etap hazırlıklarımıza Afyon İlinde kamp yaparak devam edecek” dedi.

  YORUMLAR

  s

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  “Bu camiada olmak gurur verici”

  HIZLI YORUM YAP