a

TÜFAD bilim ve sporu birleştiriyor

Türkiye Futbol Antrenörleri derneği Mersin Şubesi (TÜFAD) ve TFF’nin ortak düzenlediği Atıf Öztoprak ve İbrahim Örenç Sürekli Antrenör Gelişim Semineri gerçekleştirildi.

Akdeniz Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen sporun bilim ile bütünleştiği seminere; teknik direktörler, UEFA elit A, EUFA A, UEFA B ve profesyonel kaleci antrenörü diplomalarına sahip hocalar katıldı.
Seminer’de Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zeliha Selamoğlu ve Mersin Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatma Çepikurt birer sunum yaptı.
2021 yılı Bilim İnsanı ve Bilimsel Makale Performans Birincilik ödülleri sahibi Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Tıp Fakültesi Biyoloji Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zeliha Selamoğlu, sporcularda iletişim ve beslenme üzerine önemli bilgiler verdi.
Program sonunda TÜFAD Mersin Şube Başkanı Mesut Bilir, Prof. Dr. Zeliha Selamoğlu ve Doç. Dr. Fatma Çepikurt’a birer teşekkür plaketi takdim etti.

  YORUMLAR

  s

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  MİY 96 YAŞINDA!

  HIZLI YORUM YAP