a

Kavalcı; “MHP’li Uysal stada giremez”

Bu sezon mücadele ettiği TFF 2. Lig’den 3. Lige düşen Tarsus İdman Yurdu’nda maddi kriz sürüyor. Kulübün sahipsiz bırakıldığını ifade eden Tarsus İdman Yurdu Kulüp Başkanı Cem Kavalcı, “Özellikle takımıza destek olduğunu iddia eden “melek” görünümlü “iblisler” geçtiğimiz sezon ki başarısızlığın mimarıdır. Kulüp Başkanı ben olduğum sürece MHP Mersin Milletvekili Levent Uysal Tarsus İdman Yurdu maçlarına kesinlikle gelemez” dedi.

Bu sezon mücadele ettiği TFF 2. Lig’den 3. Lige düşen Tarsus İdman Yurdu’nda maddi kriz sürüyor. Kulübün sahipsiz bırakıldığını ifade eden Tarsus İdman Yurdu Kulüp Başkanı Cem Kavalcı, “Büyük Tarsus İdman Yurdu’nun gerçek taraftarları; Takımımız gelecek sene yoluna her zamankinden daha istekli ve arzulu şekilde devam edecektir. Farkındayız ki, gelecek sene olumlu anlamda gelişmeler gerçekleştikçe takımımızın itibarını zedelemek isteyenler derinden üzülecektir. Takımımıza geçtiğimiz sezonun ikinci yarısından sonra yapılanlar ve başarısız olması için tüm mücadelesini veren sözde destekçiler ile takımımızın başarısızlığı kaçınılmaz olmuştur” ifadelerini kullandı.

“MELEK GÖRÜNÜMLÜ İBLİSLER”

Geçtiğimiz sezonun ilk devresinden sonra birçok proje görüşmesi yaptıklarını ancak transferi açmak için fakat hep önlerine bir engel konulmaya çalışıldığını kaydeden Kavalcı, “Özellikle takımıza destek olduğunu iddia eden “melek” görünümlü “iblisler” geçtiğimiz sezon ki başarısızlığın mimarıdır. Gelecek sezon herkese ve her şeye rağmen bu takım başarılı olacaktır! Öyle ya da böyle biz transferi de açacağız bu takımı layık olduğu yere de getireceğiz. Prestiji kaybettirilen takımımızın eski prestijini kazanmasını sağlayacağız. Tek arzumuz gerçekten takımımıza gönül verenlerin takımızın yanında her daim yer alması. Gelecek sezonda maçlarımızı oynayacağız yuvamızı Burhanettin Kocamaz Stadyumu’nu tıka basa doldurmanız ve bir an bile susmadan takımımıza destek olmanızdır. Son olarak da şahsım adına şunu söylemek istiyorum; Kulüp Başkanı ben olduğum sürece MHP Mersin Milletvekili Levent Uysal Tarsus İdman Yurdu maçlarına kesinlikle gelemez” dedi.

 

  YORUMLAR

  s

  En az 10 karakter gerekli

  Sıradaki haber:

  MİY Tesisi yenileniyor

  HIZLI YORUM YAP